Raylı dolaplar en uygun fiyatlara istediğiniz modeleri Nar store olarak sizlere sunuyoruz. İstanbul başta olmak üzere tüm türkiyeye aynı gün kargo olacak şekilde demonte bir şekilde gönderiyoruz. Kişiye özel özel ölçülü  raylı dolap  sistemlerimiz ile siz müşterilerimizin isteklerine yönelik olan tüm ihtiyaçlarını; insan sağlığına uygun, kaliteli, foksiyonel ve satış sonrası desteğimiz ile siz müşterilerimize sunuyoruz.  Raylı Dolap  deyince aklınıza  Nar Store   Raylı Dolap  gelmesi adına siz müşterilerimizi mağazalarımızda misafir etmekten memnun oluruz.  Raylı Dolap  zenginliğimizi mağazalarımızda daha net görebilirsiniz.  Nar Store Özel Ölçü  Ray Dolap  sektörünün tartışmasız lideri.Tecrübeli kadromuz ile, ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlerin isteklerinizi analiz ediyor ve bu bilgileri kendi bilgi ve tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. 
 
Raylı dolaplar üretim aşamasında iki temel çeşide ayrılırlar. Birincisi hazır olarak yapılan standart ölçülere sahip, dolap ihtiyacı olan herkesin gelip evine ve zevkine uygun seçip beğendiği ve evine montaj ve kurulumunu yaptırdığı hazır ray dolaplardır. Bu dolaplar Nar Store Raylı Dolap üretim tesislerimizde her biri alanının en yüksek kaliteye sahip ürünleri kullanılarak üretilirler. Belirli ve standart ölçülere sahiptirler. Bu raylı dolapların boyut ve ebatları ile oynamak, büyütmek ve küçültmek genelde mümkün olmamaktadır. Bu tip hazır raylı dolaplarımızı İstanbul ve Türkiye’ de üretilen evlerin standart ölçülerine göre üretiriz. Çoğunlukla bütün evlerin yatak odalarına uyum sağlayabilirler. Bu tip hazır ray dolap almak için yapmanız gereken tek şey yatak odanızın veya dolabınızın kurulacağı yerin ölçülerini almak veya Nar Store Raylılı Dolap olarak bizleri arayarak, teknik personelimizden yardım istemektir. Gerekli ölçüler alındıktan sonra size düşen şey ise raylı dolabınızın model ve rengini beğenmek ve evinize montajını yaptırmaktır. 
 
İkinci tip raylı dolap ise tamamen sizin için ve size özel Nar Store Raylı Dolap tarafından üretilen, eşi, benzeri bulunmayan dolaplardır. Bu tip dolaplar tamamen müşterimizin arzu ve istekleri doğrultusunda şekillendirilerek üretilir. Özel sipariş raylı dolap için öncelikle teknik personelimiz İstanbul’ da evinizin ray dolap kurulacak yerin ölçüsünü alarak işe başlar. Daha sonra sizinle birlikte Nar Store Raylı Dolap tasarım ekibimiz üretilecek dolabı tasarlamaya başlar. bu raydolaplarda sizin istek ve düşünceleriniz kesinlikle çok önemlidir. Nar Store Raylı Dolap tasarım ekibi sizin istekleriniz doğrultusunda raylı dolabı tasarlar ve üç boyutlu çizim haline getirir. Üç boyutlu çizim üzerinde dolabınızı bir kez daha gözden geçirerek modelin son haline getirilmesi için Nar Store Raylı Dolap ekibi son hızla çalışmalara başlar. Dolap tasarımının son şekli verildikten sonra ray dolabın üretim aşamasına geçilir. Üretilen raylı dolabınızın ne İstanbul’ da ne de Türkiye’nin herhangi bir yerinde bir eşinin daha bulunmadığını, Nar Store Raylı Dolap ailesi olarak gururla söyleyebiliriz. Dolaplarımızı tasarlarken ve üretirken ön özgün modelleri sizler için tasarlar ve sizler için üretiriz.
 

 

Raylı Dolap Raylı Dolap Raylı Dolap Raylı Dolap Raylı Dolap Raylı Dolap Raylı Dolap Raylı Dolap Raylı Dolap Raylı Dolap Raylı Dolap Raylı Dolap Raylı Dolap Raylı Dolap Raylı Dolap Raylı Dolap Raylı Dolap Raylı Dolap